| Σχέδιο | Χαρακτήρας |
|---|---|
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 19,6*16,5 ίντσες |
| Σχέδιο | Χαρακτήρας |
|---|---|
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 10 X 14 X 16 ίντσες |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 7,17 x 6,77 x 2,01 ίντσες |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 13,4 ίντσες * h 16,14 ίντσες |
| Χρώμα | Πορτοκαλί ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Βάρος | 0.1kg |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 25,5*12,5*16εκ |
| Χρώμα | Μπορέστε προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | Μέγεθος 9"×4"×11" |
| Χρώμα | Μπορέστε προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Μέγεθος | 10 in(L)X 4,9in(W)X 6,2in(H) |
| Χρώμα | Πορφυρός |
| Βάρος | 0.1kg |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 18L Χ ίντσες 15.3W |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 10 X 5 X 5,5 ίντσες |
| Χρώμα | Πράσινος |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 10» Χ 4,9» Χ 6,2» |
| Χρώμα | Ψηφιακή εκτύπωση |