| Υλικό | Ο πολυεστέρας ή μπορεί προσαρμοσμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 10.6 X 9,8 X 4,6 ίντσες |
| Χρώμα | Όλο το χρώμα ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0,14 κιλά |
| Υλικό | Ο πολυεστέρας ή μπορεί προσαρμοσμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 8.5 " L*3.75 " W*6 " Χ |
| Χρώμα | Το ροζ ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Ο πολυεστέρας ή μπορεί προσαρμοσμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 8.5 " L*3.75 " W*6 " Χ |
| Χρώμα | Το ροζ ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Το PVC ή μπορεί προσαρμοσμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 7.8 X 2,3 X 5,9 ίντσα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 7.2» " x5.4 " x3.4/18.3cmx13.7cmx8.6cm ή δέχεται προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Υλικό | PU |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 10.5 X 5,5 X 6 ίντσες |
| Χρώμα | Καφετής ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 7.5 X 2,2 X 5,5 ίντσα |
| Χρώμα | Πορφυρός ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Καμβάς |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 11.42 " x3.74 " x7.09»/29x9.5x18 εκατ. |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 8.6 ' * 5,3 " * 0,78» |
| Χρώμα | Πράσινος ή μπορέστε προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Καμβάς |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 8.6 ' * 5,3 " * 0,78» ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | όλο το χρώμα ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |