| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 11 X 7,8 X 4,3 ίντσες δέχεται προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Το ροζ ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.21kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 3.56 X 2,63 X 1,47 ίντσες |
| Χρώμα | Ροζ ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 24x32cm |
| Χρώμα | άσπρος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Muslin τσάντα |
|---|---|
| Μέγεθος | 10.75 X 7,68 X 1,18 ίντσες |
| Βάρος | 0.01kg |
| Χρώμα | άσπρος |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Υλικό | Muslin τσάντα |
|---|---|
| Μέγεθος | 8 X 1 X 10 ίντσες |
| Βάρος | 0.01kg |
| Χρώμα | άσπρος |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | Δεχτείτε μπορεί προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | Δεχτείτε μπορεί προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Κόκκινος μαύρος ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | Δεχτείτε μπορεί προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Λουλούδι ή μπορέστε προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Το νάυλον ή μπορεί προσαρμοσμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 8x11 ίντσα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.01kg |
| Υλικό | Ο πολυεστέρας ή μπορεί προσαρμοσμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 10x6x4.13 ίντσα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |