| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος ή 11,8 X 7 X 7 εκατ. |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Υλικό | PU |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.20kg |
| Χρώμα | Άσπρος ρόδινος καφετής ή μπορεί να επιλέξει |
| Μέγεθος | 9.84x4.72x4.72 η ίντσα ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.75 X 2 X 5 εκατ. |
| Χρώμα | Πράσινος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Χρόνος δειγμάτων | 5-7days |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| Χρώμα | Το ροζ ή δέχεται το προσαρμοσμένο χρώμα |
| Βάρος | 0.12kg |
| Μέγεθος | 47x20.3x26.6cm ή προσαρμοσμένος |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | Το γκρι ή δέχεται το προσαρμοσμένο χρώμα |
| Βάρος | 0.17KG |
| Μέγεθος | 10.43 X 6,69 X 5,91 εκατ. ή προσαρμοσμένος |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Υλικό | Πολυεστέρας, PU, PVC, βαμβάκι, καμβάς |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 10 X 5 X 5,5 ίντσες |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 12.2*8.3*4.3inch |
| Χρώμα | Το μπλε ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Καμβάς |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Ο πολυεστέρας ή μπορεί προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγεθος | 8.66 X 2 X 5,11 ίντσες |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Χρώμα | Χαριτωμένος κίτρινος ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | PU |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 21.5*6.5*14.5cm/8.46*2.55*5.70 ίντσα |
| Χρώμα | Πράσινος ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |