| Σχέδιο | Ουράνιο τόξο |
|---|---|
| Υλικό | Πλέγμα |
| Μέγεθος | 15*19.7inch (38*50CM) |
| Βάρος | 0.1kg |
| Χρώμα | όλο το χρώμα ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Pattern Type | Solid |
|---|---|
| Ύφος | Σακίδιο πλάτης, πολυσύνθετη τσάντα μαμών παχνιών |
| Υλικό | ύφασμα βαμβακιού |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | με USB, πολλών χρήσεων σκοπός |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένα χρώματα |
| Σχέδιο | Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό | Πλέγμα |
| Μέγεθος | 18*15inch/38*45cm |
| Βάρος | 0.1kg |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 12.5 X 8,5 X 5,5 ίντσα |
| Χρώμα | λερωμένος |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Βάρος | 0.01kg |
| Μέγεθος | 11.81inch* 7.09inch * 0,75 ίντσες (30cm * 18cm * 1.9cm) |
| Χρώμα | Κίτρινος ή μπορεί να επιλέξει ή προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 9x4x9 οι ίντσες (LxWxH) δέχονται προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Το ροζ ή οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Πλέγμα |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε χρώμα που μπορείτε να επιλέξετε |
| Βάρος | 0.01kg |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρόνος δειγμάτων | 3-7days |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 11.1» Χ 6,3» Χ 11,4» |
| Χρώμα | Το μπλε ή οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος | 10 X 5,2 X 6,0 ίντσες |
| Βάρος | 0.01kg |
| Χρόνος δειγμάτων | 3-7days |
| Υλικό | Ο πολυεστέρας ή μπορεί προσαρμοσμένος |
|---|---|
| MOQ | 500-1000moq |
| Λογότυπο | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει ή προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος ή 22x8x15cm |