| Σχέδιο | Ζώο |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 15.7» Λ Χ 13,7» W |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| Χρώμα | μπλε |
| Μέγεθος | 9 X 6 X 2 ίντσες |
| Βάρος | 0.01kg |
| Χρόνος δειγμάτων | 3-7days |
| Υλικό | Καμβάς |
|---|---|
| Μέγεθος | 8.38 X 5,65 X 0,58 ίντσες |
| Χρώμα | Λουλούδι ή μπορέστε προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.01kg |
| Χρόνος δειγμάτων | 3-7days |
| Υλικό | Οξφόρδη |
|---|---|
| Χρώμα | Οξφόρδη |
| Βάρος | 0.1kg |
| Χρόνος δειγμάτων | 3-7days |
| Χρόνος παράδοσης | 15days |
| Ονομασία | toiletry τσάντα |
|---|---|
| Υλικό | PVC |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος μπορεί να προσαρμοστεί. |
| Δείγμα | 3-7 ημέρες |
| Υλικό | PU |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Χρώμα | Καφετής ή μπορέστε προσαρμοσμένος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ελαφρύς |
| Λειτουργία | Πολυσύνθετη και ικανότητα ξανθού γερμανικού ζύού |
| Υλικό | Πλέγμα |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 1 X 1 X 1 ίντσες |
| Χρώμα | Το ροζ ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.001kg |
| Υπαίθρια δραστηριότητα | Μπάρμπεκιου για πικνίκ |
|---|---|
| Με τη διόγκωση του τρόπου | Εξωτερική Inflator αντλία, άλλη, ενσωματωμένη Inflator αντλία |
| Στεγανός τύπος χαλιών | Στρώμα, αυτόματο διογκώσιμο, ανοικτό άφρισμα, στρώμα, κλειστό άφρισμα, άλλο |
| Υλικό χαλιών στρατοπέδευσης | Βαμβάκι PE |
| Όνομα στοιχείων | χαλί πικ-νίκ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | OPP |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15 |
| Όροι πληρωμής | D/A, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100000 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος | XL: 9.1*6.3*2.9inch Λ: 7.8*5.3*2.5inch Μ: 6.7*4.7*2.4inch S: 4.3*4.1*1.8inch |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ελαφρύς |