| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Μέγεθος | 10 in(L)X 4,9in(W)X 6,2in(H) |
| Χρώμα | Πορφυρός |
| Βάρος | 0.1kg |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | OPP |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15 |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | NO |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 12.5x4.5x8.5inch ή μπορέστε |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει ή προσαρμοσμένος |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Το ροζ ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Χρόνος δειγμάτων | 5-7 ημέρες |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Το γκρι ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Χρόνος δειγμάτων | 5-7 ημέρες |
| Υλικό | PU |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Χρώμα | φυσικός |
| Μέγεθος | 12 X 7 X 1,3 ίντσες |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Το νάυλον ή μπορεί προσαρμοσμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 5*4.75*2inch |
| Χρώμα | Το ροζ ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Αριθμός τσεπών | 2 |
|---|---|
| Τύπος περάτωσης | Drawstring |
| Μέγεθος | Μέσο |
| Ικανότητα | 20L |
| Όνομα προϊόντων | Σακίδιο πλάτης τσαντών Drawstring |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 6.5 X 5,5 X 4 ίντσα |
| Χρώμα | οποιοδήποτε χρώμα που μπορείτε να επιλέξετε |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |