| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 10 X 14 X 16 ίντσες |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει ή προσαρμοσμένος |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 10*7* ίντσες |
| Χρώμα | Το ροζ ή οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 10*7* ίντσες |
| Χρώμα | οποιοδήποτε χρώμα που μπορείτε να επιλέξετε |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 7,17 x 6,77 x 2,01 ίντσες |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Χρώμα | Πράσινος ή δεχτείτε το προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος | 27x16x10cm ή μπορούν προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Νάυλον |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Χρώμα | Πράσινος ή δεχτείτε το προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος | 11x4.75x9.5cm ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Χρώμα | Πράσινος ή δεχτείτε το προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος | 24x19.5x8.9cmor μπορεί προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Νάυλον |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή δέχεται το προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος | 9.4x5.5x6.2inch ή δεχτείτε μπορεί προσαρμοσμένος |
| Υλικό | PU και PVC |
|---|---|
| Χρώμα | ροζ |
| Βάρος | 0.012KG |
| Μέγεθος | 9.37 " Λ Χ 6,85 " W Χ 6,38 " Χ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ελαφρύς και ανθεκτικός |
| Υλικό | Νεοπρένιο |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Κίτρινος ή μπορέστε προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.12kg |