| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε χρώμα που μπορείτε να επιλέξετε |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρόνος δειγμάτων | 3-7days |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 11.8 X 8,7 X 2 ίντσες |
| Χρώμα | οποιοδήποτε χρώμα που μπορείτε να επιλέξετε |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 13,4 ίντσες * h 16,14 ίντσες |
| Χρώμα | Πορτοκαλί ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 18L Χ ίντσες 15.3W |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 9.76 X 7,99 X 0,51 ίντσες |
| Χρώμα | οποιοδήποτε χρώμα που μπορείτε να επιλέξετε |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Χρώμα | Το ροζ ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 22cm*16cm*2.5cm, δέχονται προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Ο Μαύρος οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Το PVC ή μπορεί προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγεθος | 5*4.75*2inch |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Χρώμα | Χρυσός ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 10.5 X 4,4 X 5,3 ίντσες |
| Χρώμα | οποιοδήποτε χρώμα που μπορείτε να επιλέξετε |