| Υλικό | vegan δέρμα |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.22Kg |
| Χρώμα | Πράσινος ή μπορεί να επιλέξει |
| μέγεθος | 9.4 X 5,5 X 5,5 ίντσα ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Υλικό | PU |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0,10 κιλά |
| Μέγεθος | 16x6x11cm ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Χρόνος δειγμάτων | 5-7days |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος και σαφής |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 11 X 5,9 Χ 8.2inch ή προσαρμοσμένος |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Υλικό | Νάυλον |
|---|---|
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή δέχεται το προσαρμοσμένο χρώμα |
| Βάρος | 0.16kg |
| Μέγεθος | 11 X 5,9 Χ 8.2inch ή προσαρμοσμένος |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Υλικό | Οξφόρδη |
|---|---|
| Χρώμα | Το γκρι ή δέχεται το προσαρμοσμένο χρώμα |
| Βάρος | 0.11kg |
| Μέγεθος | 8.2x6.0x6.5inch ή προσαρμοσμένος |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| Χρώμα | Όλο το χρώμα ή δεχτείτε το προσαρμοσμένο χρώμα |
| Βάρος | 0.12kg |
| Μέγεθος | 9.06 X 7,87 X 5,12 εκατ. ή προσαρμοσμένος |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή δέχεται το προσαρμοσμένο χρώμα |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 12.4 X 5,1 εκατ. ή προσαρμοσμένος |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| Μέγεθος | 8.3 ίντσα " x5.9 " x3.5 " |
| Βάρος | 0.1kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 10 X 5 X 5,5 ίντσες |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 8x5.5x8.3 ίντσες |
| Χρώμα | Το ροζ ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |