| Υλικό | PU |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 5.9 X 2,4 X 4 ίντσες |
| Χρώμα | Ροζ ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος ή 32 X 23 X 10,9 εκατ. |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα εσείς επιλέγει |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος ή 32 X 23 X 10,9 εκατ. |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα εσείς επιλέγει |
| Βάρος | 0.1kg |
| Σχέδιο | άδεια |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 5.5 X 13,3 X 15,7 ίντσες |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει ή προσαρμοσμένος |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Χρώμα | Πράσινος ή δεχτείτε το προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος | Δεχτείτε μπορεί προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Το μπλε ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0,10 κιλά |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Πράσινος ή μπορέστε προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0,10 κιλά |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Μέγεθος | 11.8x2x6.2inch |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Σχέδιο | Χαρακτήρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 41CMX34CM |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει ή προσαρμοσμένος |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 16.53 X 14,17 X 16,53 ίντσες |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει ή προσαρμοσμένος |