| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 7.5 X 5,5 X 2,2 ίντσα |
| Χρώμα | Το ροζ, μπλε, ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.01kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 17 " x9 " x13inch |
| Χρώμα | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.2kg |
| Υλικό | Ο πολυεστέρας ή μπορεί προσαρμοσμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 5.1 X 1,96 X 4,72 ίντσες |
| Χρώμα | Όλο το χρώμα ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | PU |
|---|---|
| Μέγεθος | 9.25*4.13*4.33 ίντσες |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Χρώμα | Καφετής ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.13kg |
| Υλικό | PU |
|---|---|
| Μέγεθος | 6.1» Χ 2,36» Χ 4,7» |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Χρώμα | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Καμβάς |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 10*7* ίντσες |
| Χρώμα | Κίτρινος ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Καμβάς |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 8 X 6 X 0,5 ίντσες |
| Χρώμα | Πράσινος ή μπορέστε προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 11.8 X 8,7 X 2 ίντσες |
| Χρώμα | όλο το χρώμα ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 14x26x1 ίντσες |
| Βάρος | 0.1kg |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | Μέγεθος 9"×4"×11" |
| Χρώμα | Μπορέστε προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |