| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 10» Χ 4,9» Χ 6,2» |
| Χρώμα | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Υλικό | Πολυεστέρας, 600D |
|---|---|
| Έχετε Drawbars | Αριθ. |
| Τύπος σχεδίων | Γεωμετρικός |
| Γένος | Αρσενικό |
| Τύπος περάτωσης | Σειρά |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Μέγεθος | 12.2x3.15x10.63 μετρήστε οποιοδήποτε μέγεθος σε ίντσες μπορεί προσαρμοσμένος |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.331kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 14 X 4 X 20 ίντσες |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Υλικό | Πλέγμα |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 15*19.7inch |
| Χρώμα | μπλε με (ανανάς) |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | Δεχτείτε μπορεί προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Η γάτα ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | Δεχτείτε μπορεί προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Το ροζ ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | PU ή μπορεί προσαρμοσμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 9.45 X 6,3 X 1,96 ίντσες |
| Χρώμα | άσπρος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Σχέδιο | Λουλούδι |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 14x16inch |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει ή προσαρμοσμένος |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 17 X 13 ίντσες |
| Χρώμα | Μπλε ή προσαρμοσμένος |