| Όνομα προϊόντων | Τα υπαίθρια προϊόντα ξεραίνουν τις τσάντες |
|---|---|
| Υλικό | PVC αδιάβροχο |
| Μέγεθος | 10L, 20L ή συνήθεια |
| Custom print | |
| Χρώμα | Μπλε, κίτρινος, πορτοκαλής, πράσινος, κόκκινος, μαύρος, κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντων | Τοπ ξηρό σακίδιο πλάτης τσαντών ρόλων |
|---|---|
| Υλικό | PVC |
| Μέγεθος | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L, κ.λπ. |
| Τυπωμένη ύλη | Τυπωμένη ύλη συνήθειας |
| Χρώμα | Μπλε, κίτρινος, πορτοκαλής, πράσινος, κόκκινος, μαύρος, κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντων | Ξηρές τσάντες duffle |
|---|---|
| Υλικό | PVC αδιάβροχο |
| Μέγεθος | 10L, 20L ή συνήθεια |
| Τυπωμένη ύλη | Τυπωμένη ύλη συνήθειας |
| Χρώμα | Μπλε, κίτρινος, πορτοκαλής, πράσινος, κόκκινος, μαύρος, κ.λπ. |
| Υλικό | πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | Χακί |
| Βάρος | 0.01kg |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Στεγανοποιήστε και ικανότητα ξανθού γερμανικού ζύού |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχη τσάντα για το σακίδιο πλάτης |
|---|---|
| Υλικό | PVC |
| Μέγεθος | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L, κ.λπ. |
| Τυπωμένη ύλη | Τυπωμένη ύλη συνήθειας |
| Χρώμα | Μπλε, κίτρινος, πορτοκαλής, πράσινος, κόκκινος, μαύρος, κ.λπ. |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 16.9 Χ 14.2inch/43 X 36cm (Χ Χ W) |
| Χρώμα | οποιοδήποτε χρώμα που μπορείτε να επιλέξετε |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Σχέδιο | καρπούζι |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 39x46cm |
| Χρώμα | κόκκινος ή προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | αδιάβροχη ξηρά τσάντα 5 λίτρου |
|---|---|
| Υλικό | PVC |
| Μέγεθος | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L, κ.λπ. |
| Τυπωμένη ύλη | Τυπωμένη ύλη συνήθειας |
| Χρώμα | Μπλε, κίτρινος, πορτοκαλής, πράσινος, κόκκινος, μαύρος, κ.λπ. |
| Υπαίθρια δραστηριότητα | Σχάρα πικ-νίκ |
|---|---|
| Με τη διόγκωση του τρόπου | Αριθ. |
| Στεγανός τύπος χαλιών | Στρώμα |
| Υλικό χαλιών στρατοπέδευσης | Πολυεστέρας + PEVA |
| Όνομα προϊόντων | χαλί πικ-νίκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Χρώμα | Το ροζ ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |