| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 7.99 X 3,93 X 5 ίντσες |
| Χρώμα | Όλο το χρώμα, ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.01kg |
| Υλικό | πολυεστέρας |
|---|---|
| Μέγεθος | 8.38 X 5,65 X 0,58 ίντσες |
| Χρώμα | Panda ή μπορέστε προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.01kg |
| Χρόνος δειγμάτων | 3-7days |
| Υλικό | Ο πολυεστέρας ή μπορεί προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Λειτουργία | Πολυσύνθετος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχος Η με USB, ποτίστε ανθεκτικό |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος ή 15,7 ίντσα Χ 7,9 ίντσα Χ 20,6 ίντσα |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος | 8.7x 4.5x 10.2inch ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Τύπος σχεδίων | Στερεό |
|---|---|
| Ύφος | Σακίδιο πλάτης |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Νερό ανθεκτικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κανονικός |
| Υλικό | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου, Οξφόρδη + φύλλο αλουμινίου EPE +alum |
|---|---|
| Τύπος | Σακίδιο πλάτης |
| Χρήση | ΔΟΧΕΙΑ, τρόφιμα παράδοσης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχος, μονωμένος |
| Τύπος σχεδίων | Δικτυωτό πλέγμα διαμαντιών |
| Υπαίθρια δραστηριότητα | Σχάρα πικ-νίκ |
|---|---|
| Με τη διόγκωση του τρόπου | Αριθ. |
| Στεγανός τύπος χαλιών | Στρώμα |
| Υλικό χαλιών στρατοπέδευσης | Πολυεστέρας + PEVA |
| Όνομα προϊόντων | χαλί παραλιών |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 18 X 1 X 15 ίντσες |
| Χρώμα | Το ροζ ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχη ξηρά σακούλα |
|---|---|
| Υλικό | PVC |
| Μέγεθος | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L, κ.λπ. |
| Τυπωμένη ύλη | Τυπωμένη ύλη συνήθειας |
| Χρώμα | Μπλε, κίτρινος, πορτοκαλής, πράσινος, κόκκινος, μαύρος, κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχη ξηρά τσάντα PVC |
|---|---|
| Υλικό | PVC |
| Μέγεθος | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L, κ.λπ. |
| Τυπωμένη ύλη | Τυπωμένη ύλη συνήθειας |
| Χρώμα | Μπλε, κίτρινος, πορτοκαλής, πράσινος, κόκκινος, μαύρος, κ.λπ. |