| Σχέδιο | Pineable |
|---|---|
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Μέγεθος | 50 cm / 19,6 ίντσες μήκος) και (42 cm / 16,5 ίντσες πλάτος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Χρώμα | Το λευκό οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Σχέδιο | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 7 X 14 X 16 ίντσες |
| Χρώμα | Λουλούδι ή προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Σακίδιο πλάτης τσαντών Drawstring |
|---|---|
| Μήκος λουριών | Διευθετήσιμος |
| Αριθμός τσεπών | 2 |
| Βάρος | 0.01kg |
| Στεγανοποιήστε | Ναι |
| Όνομα προϊόντων | Εξατομικευμένες τσάντες καταζωστών |
|---|---|
| Υλικό | Πολυεστέρας ή συνήθεια |
| Χρώμα | Απόθεμα |
| Τυπωμένη ύλη | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 39*30cm ή συνήθεια |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 6.73 X 6,02 X 2,05 ίντσες |
| Σχέδιο | λερωμένος |
| Χρώμα | οποιοδήποτε χρώμα που μπορείτε να επιλέξετε |
| Τύπος περάτωσης | Drawstring |
|---|---|
| Ύφος | Περιστασιακός |
| Αριθμός τσεπών | 2 |
| Περίπτωση | υπαίθριος |
| Όνομα προϊόντων | Σακίδιο πλάτης τσαντών Drawstring |
| Μήκος λουριών | Διευθετήσιμος |
|---|---|
| Μέγεθος | Μέσο |
| Ικανότητα | 20L |
| Αριθμός τσεπών | 2 |
| Υλικό | Νάυλον |
| Περίπτωση | υπαίθριος |
|---|---|
| Βάρος | 0.01kg |
| Μέγεθος | Μέσο |
| Ικανότητα | 20L |
| Γένος | Για άνδρες και για γυναίκες |
| Σχέδιο | Ζώο |
|---|---|
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Μέγεθος | ίντσα 43cm*36 cm/16.9*13.4 |
| Βάρος | 0.1kg |
| Χρώμα | Μπλε Όποιο χρώμα μπορείτε να επιλέξετε |
| Όνομα προϊόντων | 30L ξεράνετε τις τσάντες |
|---|---|
| Υλικό | PVC |
| Μέγεθος | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L, κ.λπ. |
| Τυπωμένη ύλη | Τυπωμένη ύλη συνήθειας |
| Χρώμα | Μπλε, κίτρινος, πορτοκαλής, πράσινος, κόκκινος, μαύρος, κ.λπ. |