| Υπαίθρια δραστηριότητα | Σχάρα πικ-νίκ |
|---|---|
| Με τη διόγκωση του τρόπου | Αριθ. |
| Στεγανός τύπος χαλιών | Στρώμα, αυτόματος διογκώσιμος |
| Υλικό χαλιών στρατοπέδευσης | Πολυεστέρας + PEVA |
| Όνομα προϊόντων | Το χαλί πικ-νίκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 12.99 X 9,06 X 0,39 ίντσες Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Το γκρι οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Σχέδιο | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | ίντσα 43cm*36 cm/16.9*13.4 |
| Χρώμα | Μπλε ή προσαρμοσμένος |
| Υπαίθρια δραστηριότητα | Σχάρα πικ-νίκ |
|---|---|
| Με τη διόγκωση του τρόπου | Αριθ. |
| Στεγανός τύπος χαλιών | Στρώμα |
| Υλικό χαλιών στρατοπέδευσης | Συγκέντρωση + PEVA |
| Όνομα προϊόντων | χαλί πικ-νίκ |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| Υλικό | Πλέγμα |
| Μέγεθος | 17.4 ' W Χ 23 ' Λ |
| Βάρος | 0.1kg |
| Χρώμα | όλο το χρώμα ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Σχέδιο | λερωμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 8.35 X 7,01 X 1,38 ίντσες |
| Χρώμα | Γκρίζος ή προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Σχέδιο | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 16 X 14 ίντσα (42 X 36 εκατ.) |
| Χρώμα | Ροζ ή προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Σχέδιο | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 14x16.9 ίντσα |
| Χρώμα | Άσπρος ή προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Τοπ ξηρό σακίδιο πλάτης τσαντών ρόλων |
|---|---|
| Υλικό | PVC |
| Μέγεθος | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L, κ.λπ. |
| Τυπωμένη ύλη | Τυπωμένη ύλη συνήθειας |
| Χρώμα | Μπλε, κίτρινος, πορτοκαλής, πράσινος, κόκκινος, μαύρος, κ.λπ. |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ίνα ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Αγορές, ταξίδι, παπούτσια, προωθητικά |
| Σφράγιση & λαβή | Drawstring |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανακυκλώσιμος/φιλικός προς το περιβάλλον |
| Διαταγή συνήθειας | Δεχτείτε |