| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχη ξηρά τσάντα PVC |
|---|---|
| Υλικό | PVC |
| Μέγεθος | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L, κ.λπ. |
| Τυπωμένη ύλη | Τυπωμένη ύλη συνήθειας |
| Χρώμα | Μπλε, κίτρινος, πορτοκαλής, πράσινος, κόκκινος, μαύρος, κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχη αθλητική τσάντα |
|---|---|
| Υλικό | PVC |
| Μέγεθος | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L, κ.λπ. |
| Τυπωμένη ύλη | Τυπωμένη ύλη συνήθειας |
| Χρώμα | Μπλε, κίτρινος, πορτοκαλής, πράσινος, κόκκινος, μαύρος, κ.λπ. |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Όλο το χρώμα |
| Βάρος | 0.01kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 13 X 7,5 X 13,75 ίντσες |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 8.3 X 3,9 X 10,2 ίντσες |
| Χρώμα | Ροζ ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Νάυλον |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 11.4 X 7,9 X 2 ίντσες δέχεται προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Το μπλε ή οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | PU |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 4.5 X 4,1 X 0,2 ίντσες δέχεται προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Όλο το χρώμα |
| Βάρος | 0.01kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 11.8 X 8,7 X 2 ίντσες |
| Χρώμα | Πράσινος ή μπορέστε προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 11.8 X 8,7 X 2 ίντσες |
| Χρώμα | Πράσινος ή μπορέστε προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | Πλέγμα |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Όλο το χρώμα |
| Βάρος | 0.01kg |