| Υλικό | Νάυλον |
|---|---|
| MOQ | 50 |
| Χρώμα | Μαύρο, πορτοκαλί |
| Έκδοση Bluetooth | 5.0 ενισχυμένος |
| Όροι πληρωμής | Western Union, Western Union, L/C, L/C |
| Υλικό | 100% πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | Ουράνιο τόξο |
| Βάρος | 0.01kg |
| Μέγεθος | 11.8 X 8,7 X 2 ίντσες |
| Χρόνος δειγμάτων | 3-7days |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | Το μπλε ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Χρόνος δειγμάτων | 3-7days |
| Χρόνος παράδοσης | 15days |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ελαφρύς και αδιάβροχος |
| υλικό | PU ή μπορεί προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα | Ροζ ή προσαρμοσμένος |
| Χρόνος δειγμάτων | 3-7days |
| Χρόνος παράδοσης | 15 ΗΜΕΡΕΣ |
| Λογότυπο | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | Καφετής ή μπορέστε προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.01kg |
| Μέγεθος | 7.5×3.5×9.4inch |
| Χρόνος δειγμάτων | 3-7days |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος | 10x6x4inch (26x15x10 εκατ. (LxHxW) |
| Βάρος | 0.01kg |
| Χρόνος δειγμάτων | 3-7days |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 11.25» Χ 6,5» Χ 17,125» (28,6 εκατ. Χ 16,8 εκατ. Χ 43,5 εκατ. |
| Χρώμα | Το λευκό ή μπορεί να δεχτεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.15kg |
| Υλικό | Οξφόρδη |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ελαφρύς |
| Λειτουργία | Πολυσύνθετη και ικανότητα ξανθού γερμανικού ζύού |
| Σχέδιο | Εξαιρετική Μεταξοτυπία/Πλήρης Εκτύπωση |
|---|---|
| Τύπος σχεδίων | Εκτύπωση/προσαρμοσμένη/Γεωμετρική |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| τσέπη | Πολλαπλή τσέπη |
| Στεγανοποιήστε | Ναι |