| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 19.7» X15.8» |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή μπορεί προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 0.1kg |
| Υλικό | PU ή μπορεί προσαρμοσμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 9.45 X 3,94 X 7,48 ίντσες |
| Βάρος | 0.11kg |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει ή προσαρμοσμένος |
| Υλικό | PU ή μπορεί προσαρμοσμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 7.8in*3.9in |
| Βάρος | 0.11kg |
| Χρώμα | κόκκινος ή προσαρμοσμένος |
| Υλικό | PU |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Μέγεθος | 8.7 × 5 ίντσες |
| Βάρος | 0.1kg |
| Χρώμα | ροζ ή προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Βάρος | 0.01kg |
| Χρώμα | Κίτρινος ή μπορέστε προσαρμοσμένος |
| Χρόνος δειγμάτων | 3-7days |
| Χρόνος παράδοσης | 15days |
| Σχέδιο | Χαρακτήρας |
|---|---|
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 19,6*16,5 ίντσες |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 10 X 14 X 16 ίντσες |
| Χρώμα | οποιοδήποτε χρώμα που μπορείτε να επιλέξετε |
| Σχέδιο | Χαρακτήρας |
|---|---|
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 10 X 14 X 16 ίντσες |
| Σχέδιο | λερωμένος |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | Μήκος 8 ίντσες .width 6 ίντσες .depth 2,5 ίντσες |
| Χρώμα | Το λευκό ή οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει |
| Σχέδιο | Ζώο |
|---|---|
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Μέγεθος | ίντσα 43cm*36 cm/16.9*13.4 |
| Βάρος | 0.1kg |
| Χρώμα | Το γκρι οποιοδήποτε χρώμα εσείς μπορεί να επιλέξει |